لایه بردار Obagi Blue

بازدید از این مطلب: 7440 | | تاریخ نگارش:لایه بردار شیمیایی برتری که برای دستیابی به پوست مطلوب متداول به تنهایی یا در ترکیب با لیزر CO2 یا درمابراسیون به کار می رود. خبر خوب این است که با استفاده از لایه بردار بلو در ترکیب با لیزر CO2 می تواند به شما کمک کند تا هر درمان با لیزر به طور کامل امکان پذیر شود.

فرموله شده توسط دکتر مشهور بین المللی متخصص پوست و لایه بردار شیمیایی متخصص دکتر زین اوباجی، لایه بردار بلو بی خطر و مؤثر می باشد که قدرت پوست شما را برای جوان سازی گسترش می دهد.

لایه بردار بلو یک روش بسیار قابل تحمل، که به ندرت تولید اریتم یا التهاب می کند. بیماران در نتیجه می توانند به  زندگی عادی خود پس از لایه بردار بلو نسبت به بعد از لیزر CO2 و یا برداشت پوست سریع تر برگردند. لایه بردار بلو نسبتاً بدون درد است و در هفت تا ده روز التیام می یابد.

لایه برداری بلو بسیار راحت تر از سایر روش های متداول پوست می باشد.

  • پوستی که با لایه بردار بلو لایه برداری شده نسبت به پوستی که سایر روش ها را تجربه کرده، سریع تر بهبود می یابد. به عنوان مثال، پس از لیزر یا برداشت پوست، پوست می تواند دو هفته یا بیشتر التیام یابد و ممکن است برای سه تا شش ماه قرمز باقی بماند. پس از لایه برداری بلو، لایه برداری اندکی همانند بعد از آفتاب سوختگی وجود دارد. پس از لایه برداری بلو، پوست ممکن است که رنگ آبی و یا قرمزی کمی را نشان دهد که طی هفت تا ده روز محو می شود.
  • در یک سری از 100 بیمار که تحت یک تا چهار لایه برداری بلو قرار گرفتند، هیچ عوارض جدی مشاهده نشد. زخم و تغییر دائم رنگ پوست در هیچ بیماری مشاهده نشد.

لایه بردار اوباجی بلو چیست؟

 لایه بردار اوباجی بلو کاربرد مرحله ای محلول بلو با TCA (تری کلرو استیک اسید) است. این برنامه ها منجر به حذف لایه های سطحی نازک پوست مسن و آسیب دیده می شود. لایه های سلول های مرده پوست لایه برداری می شوند و با سلول های سالم که پوست صاف و محکم را ایجاد می کنند، جایگزین می شوند.


چه کسی باید یک لایه برداری اوباجی بلو را در نظر بگیرد؟

هر کسی که می خواهد بهتر به نظر برسد و روند پیری را معکوس کند. کسانی که دارای پوست مستعد لک شدن، چین و چروک، مشکلات رنگدانه، آسیب های نور خورشید و یا کیفیت کلی پوست ضعیفی هستند، بهترین بهره مندی را می برند. اگر باردار هستید، لطفاً ابتدا با پزشک خود مشورت کنید.


چگونه لایه بردار اوباجی بلو متفاوت از محصولات آلفا هیدروکسی استفاده شده توسط پزشکان و زیبائی شناسان امروزی است؟

لایه بردار اوباجی بلو نشان دهنده دستیابی به موفقیت و بهبود قابل توجهی در جوان سازی پوست می باشد. با استفاده از عمل آهسته TCA، به جای اسید گلیکولیک، لایه بردار اوباجی بلو پزشک را قادر می سازد تا روند لایه برداری و عمق آن را کنترل کند. این فرایند متناسب با ماهیت مشکل می باشد تا اصلاح شود: چین و چروکها، زخمها، مشکلات سستی و یا رنگدانه.


آیا روش لایه برداری اوباجی بلو به پوست من آسیب وارد خواهد کرد؟

خیر. لایه برداری پوست به آرامی به شیوه ای کنترل شده باعث هیچ گونه آسیب به پوست نمی شود. هیچ اثر سمی داخلی (TCA از طریق پوست جذب نمی شود) وجود ندارد.


چگونه بسیاری از لایه بردارهای اوباجی بلو می توانند انجام شوند؟

دکتر شما تعیین خواهد کرد که چگونه بسیاری از لایه برداری ها برای رسیدن به نتیجه مطلوب ضروری می باشند. در اغلب موارد، روش ها 25-30 دقیقه طول می کشند.


چه چیزی می توان انتظار داشت؟

بسته به وضعیت پوست شما، 1-4 پوشش از محلول لایه بردار اوباجی بلو اعمال خواهد شد. اکثر مردم به آرام بخش نیاز ندارند. اگر دکتر آرام بخش تجویز کند، شما نیاز به کسی برای رساندن شما به خانه ندارید.

در هر سطح، شما احساس سوزش خفیفی که 2 تا 3 دقیقه طول می کشد را تجربه خواهید کرد. ممکن است دکتر باد پنکه برای به حداقل رساندن این احساس استفاده کند. رنگ مایل به آبی بر روی پوست شما باقی می ماند: آن را معمولاً بعد از 12 تا 24 ساعت خواهید شست. پوست شما شروع به لایه برداری در عرض 2 تا 3 روز می کند و باید به طور متوسط در 7 تا 10 روز التیام یابد. این لایه برداری نباید شیوه زندگی معمول شما را مختل کند.


آیا می توان از روش لایه بردار اوباجی بلو برای درمان سایر نقاط بدن استفاده کرد؟

بله. لایه بردار اوباجی بلو را می توان در گردن، قفسه سینه، دست ها، پشت، بازوها و پاها با استفاده از روش های مشابه برای صورت انجام داد. در مورد مزایا و روند آن با پزشک خود مشورت کنید.


آیا من می توانم روش لایه بردار اوباجی بلو را خودم انجام دهم؟

خیر، لایه بردار اوباجی بلو روشی درمانی است و باید توسط یک پزشک و یا متخصص آموزش دیده و یا تحت نظارت او انجام شود.


چه مدت باید روش لایه برداری اوباجی بلو انجام شود؟

درمان های لایه بردار اوباجی بلو را می توان در فاصله 4 هفته انجام داد تا اصلاح مطلوب حاصل شود. لایه برداری های سالانه اوباجی بلو به اصلاح و نگهداری طولانی مدت سلامت پوست و تناسب اندام کمک می کند. توجه: زخم های عمیق و هایپرپیگمانتاسیون ممکن است نیاز به لایه برداری های عمیق و یا سایر روشهای درمانی داشته باشند.


آیا می توان بعد از یک لایه بردار اوباجی بلو آرایش کرد؟

به طور کلی، آرایش برای 7 تا 10 روز ابتدایی و یا تا زمانی که پوست به طور کامل لایه برداری نشده توصیه نمی شود. اطلاعات ویژه بیشتر توسط متخصص مراقبت های بهداشتی مشخص خواهد شد.


چه نوع از محصولات باید بر روی پوست استفاده شود؟

محصولات NU-DERM اوباجی که سطح سلامت پوست را از طریق اصلاح و تحریک ارتقاء  می دهد با لایه بردار اوباجی بلو توصیه می شوند. از پزشک خود یا متخصص بهداشت پوست جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد  محصولات NU-DERM اوباجی  بپرسید.


ترجمه شده از وبسایت: www.skinsite.com


این مطلب را به اشتراک بگذارید

برچسب های این مطلب: The Obagi Blue Peel لایه برداری پوست داروهای لابردار پوست

پر بیننده ترین مطالب مرتبط با: لایه بردار Obagi Blue


نظرات کاربران


%name%

%text%


مشکلی پیش آمده است.


آکادمی بسکتبال اندیشه پارسیان آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان آموزشگاه زبان مرکز آزمون ÖSD در تهران خرید مودم خرید مودم همراه
�?یسبوک آی تی طب توییتر آی تی طب گوگل پلاس آی تی طب اینستاگرام آی تی طب آر اس اس آی تی طب

به آی تی طب خوش آمدید. این وب سایت خدمات پزشکی ارائه نمی کند.

طراحی اپلیکیشن و طراحی وب سایت : پردو وب


کلیه حقوق متعلق به مرجع پزشکی ایران، آی تی طب می باشد.