تغذیه با شیشه شیر- چک آپ های روتین

بازدید از این مطلب: 3084 | | تاریخ نگارش:نوزاد شما نیاز به چک آپ های پزشکی روتین دارد. طی این چک آپ ها (که ویزیت های کودک سالم نامیده می شود) قد, وزن, و محیط سر نوزاد اندازه گیری خواهد شد تا مشخص شود که آیا او با سرعتی که انتظار می رود رشد می کند یا خیر.

در هر ویزیت کودک سالم, با دکتر خود درباره نیازهای تغذیه کودک خود صحبت کنید که حین رشد او تغییر می کند. برای مثال نوزادان بین 4 و 6 ماه سن ممکن است شروع به خوردن غذاهای جامد کنند.

یک ویزیت کودک سالم زمان خوبی برای صحبت با دکتر درباره مشکلات تغذیه ای یا نگرانی های رشدی که دارید است. شما ممکن است بخواهید لیستی از سوالات خود قبل از هر ویزیت تهیه کنید.

مراقبت منظم و زود هنگام از دندان های کودک برای شما مهم است. با دکتر درباره چگونگی مراقبت از دندان کودک خود بعد از درآمدن دندان صحبت کنید که معولا بین 6 تا 12 ماهگی دندان ها شروع به رشد می کند. برای اطلاعات بیشتر به موضوع دندان در آوردن و مراقبت دندان پایه مراجعه کنید.


ترجمه شده از وبسایت: www.webmd.com


این مطلب را به اشتراک بگذارید

برچسب های این مطلب:

پر بیننده ترین مطالب مرتبط با: تغذیه با شیشه شیر- چک آپ های روتین


نظرات کاربران


%name%

%text%


مشکلی پیش آمده است.


آکادمی بسکتبال اندیشه پارسیان آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان Holland park flower shop آموزشگاه زبان Chelsea flower delivery THE WORLD'S FIRST FITNESS SOCIAL MEDIA PLATFORM FITNESS SOCIAL MEDIA
�?یسبوک آی تی طب توییتر آی تی طب گوگل پلاس آی تی طب اینستاگرام آی تی طب آر اس اس آی تی طب

به آی تی طب خوش آمدید. این وب سایت خدمات پزشکی ارائه نمی کند.

طراحی اپلیکیشن و طراحی وب سایت : پردو وب


کلیه حقوق متعلق به مرجع پزشکی ایران، آی تی طب می باشد.