راهنمای خرید کیف پوشک نوزاد

بازدید از این مطلب: 5484 | | تاریخ نگارش:افرادی هستند که قبل از زایمان هیچ وقت نمی گویند که من دوست دارم کیف بزرگی با کلی عکس اردک روی آن داشته باشم با آن حال زمانی که نوبت به انتخاب کیف پوشک می رسد, آنها کیفی با طرح های کارتونی انتخاب می کنند. اگر شما واقعا یک کیف پوشک با طرح اردک می خواهید, خیلی خوب است. اما طرحی برای کودک خود انتخاب نکنید - آنها قرار نیست کیف را حمل کنند. چیزی انتخاب کنید که علاقه شخصی شما را نشان دهد. کیف های پوشک زیادی برای انتخاب وجود دارد و دلیلی ندارد که شما کیفی نداشته باشید که دوست دارید آن را حمل کنید.

کیف های پوشک این روزها در مدل های جدید واقعا جالبی طراحی شده اند که به طور ویژه برای راحتی شما طراحی شده اند. بیشتر آنها شامل نگهدارنده بطری عایق دار, بخش پد تعویض پوشک در دسترس و احتمالا حتی پد تعویض و قلاب هایی برای نگه داشتن پستانک و آیتم های دیگر است. بعضی ها حتی شامل فضای خارجی برای دستمال های پوشک است به صورتی که شما بتوانید بدون باز کردن کیف به آنها دسترسی داشته باشید. تمام این ویژگی ها کمک می کند که استفاده از کیف با یک دست راحت تر شود حتی در حالیکه شما کودکی که خوابیده را در آغوش گرفته اید. اگر شما واقعا می خواهید مدل خاصی را بردارید, ممکن است کیفی را انتخاب کنید که واقعا به عنوان کیف پوشک طراحی نشده است. واقعا, شما می توانید هر کیفی را تبدیل به کیف پوشک کنید اگر فضای زیادی درون خود و جیب های مناسبی داشته باشد به خصوص اگر شما وسایل فرعی کیف پوشک مثل نگه دارنده بطری عایق دار را به  آن اضافه کنید.

انتخاب های اصلی شما

تفاوت بین گزینه های موجود کیف پوشک به اندازه و مدلش خلاصه می شود. تقریبا تمام انتخاب های شما در یکی از پنج دسته زیر قرار می یگرد.

کیف پشتی: این مدل متداول ترین نوع کیف پوشک است و شامل نوار شانه بلند با دو نوار دسته ای کوتاه تر می باشد. ساده ترین نسخه یک کیف با یک بخش بزرگ است. یک نسخه دیگر جیب های بیشتر و ظرفیت سازمان دهی بیشتری دارد. چه این کیف پوشک اصلی شما باید یا کیف پشتیبان برای ماشین شما, این ها مشهور ترین مدل ها برای والدین هستند.

کیف های سفری: مناسب برای پدرها و کسانی که در شهر هستند, کیف های سفری راهی عالی برای نگهداری از وسایل کودک به صورتی که اصلا مشخص نشود هستند. معمولا با یک نوار بلند طراحی شده اند که می تواند روی شانه یا روی سینه قرار گیرد آنها برای اینکه دست هایتان آزاد باشند انتخاب فوق العاده ای هستند.

کوله پشتی: انتخاب عالی برای استفاده بدون دست و راحتی. دو نوار به توزیع وزن به صورت یکسان تر کمک می کند و انتخاب خوبی است اگر شما وسایل زیادی را همراه دارید. شما می توانید کوله پشتی معمولی را به کیف پوشک تبدیل کنید از آنجایی که احتمالا جیب های زیادی خواهد داشت اما یک کوله پشتی پوشک خوب ویژگی های درونی مثل نگه دارنده بطری عایق دارد.

کیف مد روز: این مدل ها تمام شکل ها, اندازه ها و مواد از چرم  عالی تا ابریشم های زیبا را در بر می گیرد. طیف چشم گیری از گزینه ها وجود دارد به علاوه بسیاری از سازنده های کیف دستی معروف وارد این کار شده اند. کلید، یافتن کیفی است که به اندازه کافی بزرگ باشد که تمام وسایل شما در ان قرار گیرد.

آویز: مثل نسخه اصلی تر کوله پشتی, آویز روی شانه ها و مقابل سینه با یک نوار قرار می گیرد. وزن را به صورت یکسان تر تقسیم می کند و نزدیک به سینه شما قرار می گیرد.

راهنمایی های کلی

به اشتراک گذاشتن یا نگذاشتن؟ اگر شما به دنبال مدل شخصی خود هستید, شما و همسر شما ممکن است بخواهید که کیف پوشک جداگانه ای داشته باشید، باید بدانید مزیت اشتراک گذای این است که شما تنها یک بار باید آن را پر کنید. اگر شما تصمیم به اشتراک گرفتید, می خواهید که یک کیف معمولی زیبا پیدا کنید که همه روی آن توافق داشته باشند- که به معنی اجتناب از طرح هایی است که شما فکر می کنید خیلی بامزه هستند و اجازه دهید همسرتان درباره انتخاب آن نظر دهد.

راحتی یک مسئله کلیدی است. کیفی را انتخاب کنید که برای شما راحت باشد حتی زمانی که حسابی آن را پر کرده اید. دو مسئله که باید در نظر داشته باشید پدگذاری و قابلیت تنظیم است به خصوص اگر شما می خواهید با کسی آن را به اشتراک بگذارید که قد او متفاوت است. مطمئن شوید که اگر می خواهید دستهایتان آزاد باشد کیف روی شانه شما به صورت متناسب قرار می گیرد. بندها باید پدگذاری مناسب داشت باشند تا روی شانه های شما فرو نروند.

یک کیف عالی, یا تعدادی زیادی کیف متنوع؟ بعضی افراد دوست دارند که یک کیف پوشک خوب داشته باشند در حالیکه بقیه آنها را یک وسیله فرعی تلقی می کنند و می خواهند تعداد زیادی کیف داشته باشند تا یکی از آنها را در مواقع مختلف انتخاب کنند درست مثل کیف دستی.

تمیز شدن آسان. اگر کیف پوشکی می خواهید که همیشه همراه شما باشد و ریختن آبمیوه یا چیزهای دیگر روی آن مشکل ایجاد نکند, نیاز به کیفی دارید که آسان تمیز شود. کثیفی اجتناب نا پذیر است. از کیف هایی که می تواند خیس یا کثیف شود اجتناب کنید و به دنبال کیف هایی باشید که قابل شستشو باشد.

ملاحظات فصلی. یکی از مشکلات کیف های بزرگ که فقط با دستمال تمیز می شود این است که آنها از پلاستیک ساخته شده اند. در حالیکه نگه داری آنها بسیار آسان است, شما ممکن است بخواهید آب و هوا را هم مد نظر داشته باشید به خاطر اینکه آنها از موادی ساخته شده اند که در زمستان یخ می مانند و ممکن است در تابستان به شدت داغ شوند.

شخصیت. کودکان می توانند درست مثل بزگتر ها متفاوت با هم باشند: بعضی حسابی کثیف کاری می کنند بقیه زیاد کثیف نیستند. قبل از اینکه شخصیت کودک خود را بشناسید زیاد خرید نکنید. بعد از کسب کمی تجربه می دانید که کدام نوع کیف بهتر از همه است.

والدین دوقلو ها. داشتن چند فرزند به این معنی است که باید از بعضی چیزها چند تا داشته باشید بنابراین روی کیف بزرگتر برنامه ریزی کنید. اگر شما کالسکه دو قلو دارید, می توانید کیف دو قلویی که روی دسته ها قرار می گیرد داشته باشید.

کودکان با نیازهای خاص. والدین کودکان با نیازهای خاص اغلب در می یابند که آنها چیزهای بیشتری باید همراه داشته باشند.

ویژگی هایی که باید به دنبال آنها باشید.

 • پد قابل تعویض. بیشتر کیف های پوشک همراه با پد تعویض هستند. اگر شما کیفی می خرید که پد تعویض ندارد, مطمئن شوید که فضای آن به اندازه کافی بزرگ هست که کیفی در آن جای گیرد به خاطر اینکه شما قطعا نیاز به سطح راحت و تمیزی برای عوض کردن پوشک دارید.
 •  فضای بار. اگر شما وسایل زیادی با خود به همراه می برید, نیاز به یک کیف پوشک با ظرفیت بالا دارید. اگر شما به رفع نیازهای پایه خود قانع هستید و می خواهید تنها وسایل ضروری را همراه داشته باشید, نیاز به یک کیف سبک و کارآمد دارید. بسیاری از والدینی که برای اولین بار بچه دار شده اند و می خواهند برای همه چیز آماده باشند اغلب به حداقل ها راضی می شوند.
 • دسترسی آسان. از ققل های پیچیده اجتناب کنید. زمانی که کودک را با یک دست نگه داشته اید و در کیف پوشک با دست دیگر دنبال چیزی می گردید, اهمیت دسترسی آسان را درک می کنید. یک سوء تفاهم متداول این است که بست های ولکرو راه حل نهایی هستند. در حالیکه آنها به شدت راحت هستند ولی ممکن است کودک را بیدار کنند. به دنبال راه حل های مغناطیسی یا راه های بستن بی صدای دیگر برای بخش هایی که نیاز به دسترسی آسان است باشید.
 • نگه دارنده بطری عایق دار. بسیاری از کیف های پوشک یکی از این نگه دارنده ها را دارند اما اگر کیف شما ندارد یا شما کیف پوشک غیر معمول انتخاب کرده اید, می توانید یکی از اینها را به صورت جداگانه بخرید تا مطمئن شوید که کیف شما کاملا مجهز است. به هر حال, شما یکی از این ها را برای نگه داشتن بطری کودک در دمای مناسب لازم دارید.
 • سازگاری با کالسکه. مطمئن شوید که حداقل یک کیف خوب که با کالسکه سازگار باشد دارید. باید روی دسته کالسکه شما جای گیرد یا حداقل در سبد نگه داری کالسکه قرار گیرد تا شما نیاز به سه دست برای راندن کودک نداشته باشید.
 • کیف پوشک. این ها کیف های پوشک کوچک ضروری هستند که برای حمل موارد ضروری برای انجام سریع کار ساخته شده اند. بعضی از آنها به عنوان مجموعه ای با کیف پوشک بزرگتر فروخته می شوند. شما سهولت برداشت بار کم را زمانی که سریع می خواهید به مغازه بروید درک می کنید.
 • بخش تلفن همراه. یک ضرورت نیست اما بسیاری از والدین این ویژگی را مفید می دانند و شما احتمالا خوب می دانید که آیا یکی از این والدین هستید یا خیر.

ملاحظات سبک زندگی

 • فضا. داشتن کیف بزرگتر به علاوه یک کیف کوچک پوشک را در نظر داشته باشید تا بتوانید مطابق با مدتی که بیرون خواهید بود برنامه ریزی کنید.
 • مدل. مدل کیف پوشک، یکی از برچسته ترین انتخاب های است که شما به عنوان یک والد باید داشته باشید. این یکی از تجهیزات کودک است که باشما همه جا همراه است و همچنین شما باید آن را به همراه داشته باشید نه کودک، بنابراین مطمئن شوید کیفی انتخاب می کنید که از حمل آن احساس افتخار می کنید.
 • سلامت. منظور از سلامت درباره کیف های پوشک بیشتر درباره شماست تا کودک، اساسا شما کیفی می خواهید که به کمر شما فشار نیاورد. مطمئن شوید که پدگذاری های خوبی روی نوار ها وجود دارد و اینکه وزن به صورت یکنواخت توزیع می شود. اگر درباره مسائل ارگونومیک نگران هستید یک کوله پشتی بخرید.

نکات لازم برای استفاده

 • چیزی که شما در کیف دستی ترجیح می دهید بسیار شبیه به چیزی است که شما در کیف های پوشک دوست دارید. آیا تمایل به پر کردن بیش از حد دارید یا سبک بیرون می روید؟ آیا یک کیف بزرگ دارید یا تعداد زیادی کیف برای ترکیب و ست کردن با لباس بیرون خود؟
 • برای این واقعیت برنامه ریزی کنید که زمانی که نوزاد به مرحله خردسالی می رسد نیاز نیست که مقدار زیادی وسایل را با خود حمل کنید. همینطور به خاطر داشته باشید: زمانی که شما یک نوزاد دارید, معمولا نوزاد و کیف را حمل می کنید. زمانی که کودک شما خردسال می شود, معمولا کیف را حمل می کنید و کودک به دنبال شما می آید.
 • اگر شما یک کیف پوشک طراحی شده برای آویزان شدن روی دسته های کالسکه دارید, مطمئن شوید که به حدی آن را پر نکنید که تصادفا کالسکه را برگرداند.

اطلاعات بیشتر

کیف پوشک با وسایل کافی باید موارد زیر را داشته باشد

 • پوشک های یدکی
 • دستمال های پوشک
 • کرم پوشک
 • پد تعویض یا پتوی اضافی
 • لباس های یدکی
 • بطری یا وسایل نگهداری بطری
 • پارچه برای پاک کردن استفراغ

بهتر است که وسایل زیر را نیز به همراه داشته باشد

 • کیف پلاستیکی برای جمع کردن پوشک های کثیف
 • پتوی آغوشی
 • کفش نوزادی, کلاه و دستکش
 • اسباب بازی ها یا کتابهایی برای ضرورت
 • پستانک

بعد از شش ماه اول این موارد را اضافه کنید

 • لباس های اضافی (در صورت کثیف شدن لباس ها)
 • خوراکی و بطری یا فنجان
 • پیش بند بچه
 • پتو (برای هر شرایط برنامه ریزی نشده)
 • کلاه (برای تعویض در حفاظت از آفتاب یا آب و هوا)
 • تشک های یک بار مصرف
 • دستمال های ضد عفونی کننده و بانداژها

ترجمه شده از وبسایت: www.giggle.com 


این مطلب را به اشتراک بگذارید

برچسب های این مطلب: وسایل کودک لوازم کودک

نظرات کاربران


%name%

%text%


مشکلی پیش آمده است.


آکادمی بسکتبال اندیشه پارسیان آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان acupuncture toronto آموزشگاه زبان
�?یسبوک آی تی طب توییتر آی تی طب گوگل پلاس آی تی طب اینستاگرام آی تی طب آر اس اس آی تی طب

به آی تی طب خوش آمدید. این وب سایت خدمات پزشکی ارائه نمی کند.

طراحی اپلیکیشن و طراحی وب سایت : پردو وب


کلیه حقوق متعلق به مرجع پزشکی ایران، آی تی طب می باشد.