راهنمای خرید بالش های کودک

بازدید از این مطلب: 5064 | | تاریخ نگارش:زمانی که شما کودک خود را تغذیه می کنید, یافتن پوزیشن راحت می تواند یک چالش باشد. پای شما برای ساپورت مناسب به اندازه کافی بالا نیست و نگه داشتن کودک در دستان می تواند باعث خستگی شما شود. یک بالش کودک می تواند به حمایت کودک در ارتفاع مناسب کمک کند و کار شما را بسیار آسان تر کند و مانع از خستگی دست های شما شود. این وضعیت به خصوص برای مادرانی که با شیر مادر تغذیه می کنند مهم است و این بالش ها به شما امکان می دهد که به آسانی ارتفاع مناسب برای رسیدن به وضعیت خوب را پید کنید- که کلیدی برای تغذیه راحت با شیر مادر است.

انتخاب های اصلی شما

دو مدل مختلف بالش تغذیه وجود دارد به علاوه یک گزینه برای رفع مشکل استفاده از بالش های معمولی می باشد.

سبک نعل اسبی: همانطور که نام آن نشان می دهد این بالش ها شبیه به نعل اسب هستند و در میانه کمر شما قرار می گیرند و امکان می دهند که روی مبل یا صندلی گهواره ای در حال شیر دادن بنشینید.

سبک دونات: سبک دونات دور کمر شما می پیچد و یک نوار دارد که به پشت کمر شما وصل می شود. نواری بالش را در جای خود نگه می دارد بنابراین می توانید با آن راه رفته و زمانی که می نشینید به آن تکیه کنید. بعضی از آنها شکل جعبه ای تر داشته و حس محکم تری ایجاد می کنند که کمتر شبیه به بالش هستند.

بالش معمولی: اگر شما واقعا نمی خواهید چیز دیگری بخرید, می توانید با استفاده از بالش های معمولی این کار را انجام دهید.

ویژگی هایی که باید به دنبال آن باشید

قابلیت شستشو با ماشین. بالش های تغذیه با سینه گاها کثیف شوند. به دنبال پوشش قابل شستشو و قابل تعویض باشید و یک پوشش یدکی برای زمان شستشوی پوشش دیگر داشته باشید.

جیب های نگه داری برای نگه داشتن وسایل ضروری نزدیک به خودتان, بعضی بالش ها فضای نگه داری به شکل جیب دارند.

ملاحظات سنی

بالش تغذیه سبک نعل اسبی می تواند زمانی که کودک شما شروع به نشستن می کند هم استفاده شود. درست همانطور که بالش را جلوی خود قرار می دهید تا کودک را حمایت کنید, می توانید آن را پشت کودک قرار دهید تا به او اندکی حمایت اضافی طی مرحله اولیه نشستن بدهد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید

برچسب های این مطلب: لوازم کودک وسایل کودک

نظرات کاربران


%name%

%text%


مشکلی پیش آمده است.


آکادمی بسکتبال اندیشه پارسیان آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان acupuncture toronto آموزشگاه زبان
�?یسبوک آی تی طب توییتر آی تی طب گوگل پلاس آی تی طب اینستاگرام آی تی طب آر اس اس آی تی طب

به آی تی طب خوش آمدید. این وب سایت خدمات پزشکی ارائه نمی کند.

طراحی اپلیکیشن و طراحی وب سایت : پردو وب


کلیه حقوق متعلق به مرجع پزشکی ایران، آی تی طب می باشد.