روز دویست و شصت و یکم بارداری

بازدید از این مطلب: 3866 | | تاریخ نگارش:الان هفته ی 37 ام و روز دوم چرخه است - 19  روز مانده تا زمان زایمان


وضعیت کودک شما در این روز از بارداری چگونه است

تصویر 3 بعدی از دست ها از نمای بسته می تواند چین های پوستی را نشان دهد. اثر انگشت در هر فردی اختصاصی است، پس چین های عمیق تری در پوست پدید می آورند. رفلکس گرسپ قوی است و کودک شما هر چیزی که کف دست او را لمس کند را می گیرد.


جنین شما از زمان زیادی که در رحم است استفاده می کند، می تواند نمو خود را کامل کند و فول ترم شود.

فضای کمی برای جنین وجود دارد که بتواند حرکت کند. شکل رحم نشان دهنده ی وضعیت قرار سر است. مقدار زیادی مایع آمنیوتیکی از جنین شما محافظت می کند، و باعث می شود تا جنین در این فضا بتواند راحت تر حرکت کند.

رفتار جنین در این زمان کاملا مشابه یک نوزاد است. می تواند مثل یک نوزاد حرکت کند و خمیازه بکشد، در این زمان با بلع مایع آمنیوتیکی آماده انجام حرکات تنفسی می شود و حرکات ریتمیک  تر و منظم  تری دارد.

جنین شما در رحم گیر افتاده است !!! باید وضعت خود را به صورت قرار سر و رو به پائین عوض کند، تا آماده ورود به دنیای جدید شود !

در زمان بارداری چون خونرسانی به قاعده های مو ها زیاد می شود در نتیجه رشد موها در بدن شما بیشتر می شود و می توانید این موها را کوتاه کنید ، بعد از بارداری هم بهتر است برای رعایت مسائل بهداشتی این موها را کوتاه کنید. اگر زایمان شما به روش سزارین باشد، بخش زیادی از موهای ناحیه ی لگنی در بیمارستان اصلاح می شود البته شما می توانید این کار را در منزل هم انجام دهید. 


این مطلب را به اشتراک بگذارید

برچسب های این مطلب: 261 دویست و شصت و یکم بارداری حاملگی

پر بیننده ترین مطالب مرتبط با: روز دویست و شصت و یکم بارداری


نظرات کاربران


%name%

%text%


مشکلی پیش آمده است.


آکادمی بسکتبال اندیشه پارسیان آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان Holland park flower shop آموزشگاه زبان Chelsea flower delivery
�?یسبوک آی تی طب توییتر آی تی طب گوگل پلاس آی تی طب اینستاگرام آی تی طب آر اس اس آی تی طب

به آی تی طب خوش آمدید. این وب سایت خدمات پزشکی ارائه نمی کند.

طراحی اپلیکیشن و طراحی وب سایت : پردو وب


کلیه حقوق متعلق به مرجع پزشکی ایران، آی تی طب می باشد.