راه های سریع برای کمک به پوست برای درمان خود

بازدید از این مطلب: 1758 | | تاریخ نگارش:تمام کارهایی که پوست برای شما انجام می دهد را درنظر بگیرید، نه فقط  زمانی که باید از آن مراقبت کنید . اغلب ما جنبه های عملی پوست مان و نحوه محافظت روزانه را فراموش می کنیم . همیشه زمانی  برای مراقبت از  پوست شما وجود دارد در اینجا نحوه آن را می بینید :

  • آیا سیگار می کشید؟ سیگار کشیدن تاثیر بدی بر پوست شما دارد چون پوست شما را  از اکسیژن و مواد مغذی مهم محروم می کند  سیگار کشیدن می تواند حتی رنگ و تون پوست شما را تغییر دهد چون  بیش از 4000 مواد شیمیایی در دود سیگار وجود دارد، بسیاری از این موارد  روند مخرب از بین بردن کلاژن و الاستین در پوست شما را آغاز می کنند . اگر چین و چروک های عمیق در پوستتان می خواهید ، به سیگار کشیدن ادامه دهید .
  • هیچ کس نمی تواند نیاز به خواب خوب شبانه را انکار کند  اما آیا به اندازه ی کافی می خوابید؟ پوست شما خود را  در طول شب ترمیم می کند بنابراین هر ساعت برای تولید کلاژن ضروری است.
  • همه ما خورشید را  دوست داریم اما تا زمانی که خورشید در  قوی ترین  وضعیت قرار دارد و مخرب است باید خود را بپوشانید . پوست خود را با استفاده از کرم های ضد آفتاب خوب از پیری زودرس محافظت کنید. حفاظت از پوست شما فقط برای زیبا به نظر رسیدن نیست  بلکه در مورد پیشگیری از بیماری ها مانند سرطان پوست است.
  • بسیاری از ما نوشیدن آب کافی را  فراموش کرده ایم اما ما نیاز داریم آب کافی در بدنمان نگه داریم . آب به حفظ زیبایی پوست ما و همچنین به ازبین بردن  ناخالصی کمک می کند.
  • الکل. همه ما عاشق یک نوشیدنی هستیم  اما آیا می دانید که الکل سبب  دست رفتن آب پوست شما می شود  و می تواند سبب شود  شما خیلی مسن تر از سن خود به نظر برسید. لازم نیست نوشیدن الکل  را به صورت اجتماعی رها کنید  اما سعی کنید یک لیوان آب در بین  آن بنوشید به طوری که آب بدنتان حفظ شود.
  • تمیز نگه داشتن پوست شما مهم است به دلیل آن که هر روز با انواع عوامل مواجه می شود  بنابراین با پاک کردن آرام آرایش، چربی  و سلول های مرده با استفاده از یک پاک کننده طبیعی به پوست خود کمک کنید.دنبال یک مرطوب کننده طبیعی خوب باشید .

پوست شما  اولین  خط دفاعی است  بنابراین  منابعی که برای حفاظت از شما نیاز دارد در اختیارش قرار دهید  .


ترجمه شده از وبسایت: www.skinsite.com


این مطلب را به اشتراک بگذارید

برچسب های این مطلب: پوست سالم زیبایی پوست

نظرات کاربران


%name%

%text%


مشکلی پیش آمده است.


آکادمی بسکتبال اندیشه پارسیان آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان آموزشگاه زبان مرکز آزمون ÖSD در تهران خرید مودم خرید مودم همراه
�?یسبوک آی تی طب توییتر آی تی طب گوگل پلاس آی تی طب اینستاگرام آی تی طب آر اس اس آی تی طب

به آی تی طب خوش آمدید. این وب سایت خدمات پزشکی ارائه نمی کند.

طراحی اپلیکیشن و طراحی وب سایت : پردو وب


کلیه حقوق متعلق به مرجع پزشکی ایران، آی تی طب می باشد.