راه های سریع برای دمل کورک

بازدید از این مطلب: 3328 | | تاریخ نگارش:ممکن است ندانید دقیقا چه چیزی باعث دمل می شود ، اما قطعا زمانی که به آن مبتلا شوید متوجه می شوید   . آنها توده های  دردناکی هستند  که از طریق پوست فشار می آورند . علل ایجاد آن متفاوت است اما شامل موی فرورفته، آکنه و غدد عرق آلوده است.

در واقع، این غده دردناک یک عفونت در پوست است که متراکم و  قرمز می شود ، منطقه حساس  نهایتا سفت می شود . در نهایت با نرم شدن  مرکز ، دمل  برای مبارزه با عفونت ،با سلول های سفید خون پر می شود و یک دمل پر از چرک تشکیل می شود .چرک ، مجموعه ای از پروتئین ها، باکتری ها و تمام سلول های سفید مهم خون است. در نهایت ، دمل ، سر باز می کند  و محتویات می تواند از پوست تخلیه شود.

پوست معمولا همیشه مورد تحسین قرار می گیرد و در عین حال، خط مقدم دفاع را در برابر همه مهاجمان خارجی و یا مواد شکل می دهد و اگر درنظر بگیرید چه عواملی در طول دوره زندگی ممکن است به شما خراش و آسیب وارد کند ، می فهمید که پوست چقدر کار خود را خوب انجام می دهد.

 اگر چه دمل ایجاد می شود  و به خودی خود درمان می شود ، به طور  ایده آل، شما باید به محض ایجاد  دمل ،  شروع به درمان کنید. یک درمان آسان ،گذاشتن یک  کیسه گرم روی  این منطقه  است چون  گرما سلول های سفید خون و پادتن  ها را  در عفونت وارد می کند  و گردش خون را افزایش می دهد. برای ساده ترین دمل، می توانید در منزل درمان را انجام دهید .  درمان باید به محض دیدن دمل شروع شود. چون درمان زود هنگام  از  عوارض بعد ی جلوگیری می کند. به همان اندازه، می توانید از یک  ضماد نان خانگی استفاده کنید چون  به دمل کمک می کند. باید یک تکه نان را در  آب گرم یا شیر بخیسانید ، و سپس به دمل اضافه کنید . دو بار در روز کافی است و شما به زودی تفاوت را می بینید .روغن درخت چای یک درمان سریع و آسان دیگر برای خلاص شدن از دمل های  دردناک است. این عمل مفید است  چون  خاصیت ضد باکتری طبیعی، ضد عفونی کننده و ضد قارچ دارد و به سرعت تسکین می دهد. یک روغن اسانس خالص را انتخاب کنید و  به طور مستقیم به دمل بزنید . شما می توانید این کار را پنج بار در روز انجام دهید تا زمانی که درد کاهش یابد .دمل  ممکن است دردناک باشد اما در صورت استفاده از هر یک از راه حل های بالا آنها به سرعت پراکنده می شوند.


ترجمه شده از وبسایت: www.skinsite.com


این مطلب را به اشتراک بگذارید

برچسب های این مطلب: درمان دمل

مقالات پیشنهادی مرتبط با: راه های سریع برای دمل کورک


پر بیننده ترین مطالب مرتبط با: راه های سریع برای دمل کورک


نظرات کاربران


%name%

%text%


مشکلی پیش آمده است.


آکادمی بسکتبال اندیشه پارسیان آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان آموزشگاه زبان مرکز آزمون ÖSD در تهران خرید مودم خرید مودم همراه
�?یسبوک آی تی طب توییتر آی تی طب گوگل پلاس آی تی طب اینستاگرام آی تی طب آر اس اس آی تی طب

به آی تی طب خوش آمدید. این وب سایت خدمات پزشکی ارائه نمی کند.

طراحی اپلیکیشن و طراحی وب سایت : پردو وب


کلیه حقوق متعلق به مرجع پزشکی ایران، آی تی طب می باشد.