ویتامین ها وسلامتی پوست

بازدید از این مطلب: 1854 | | تاریخ نگارش:پوست شما آیینه سلامت شماست.بنابراین وقتی شما احساس ضعف می کنید، بیشتر به پوست خود نگاه می کنید. اگر شما به دنبال راهی برای بهبود چگونگی دیدن خود هستید،اول از داخل و با درنظر گرفتن مواد غذایی که مصرف می کنید کار را شروع کنید.خوردن یک رژیم غذایی سالم و مغذی اگر شما می خواهید که پوست شما نیاز به انرژی و نیرو برای مبارزه با رادیکا های آزاد و محافظت از شما در برابر خطرات روزانه داشته باشد،ضروری می باشد.

قبل از ظاهر شدن یک لیست باند بالا از مکمل ها، نگاهی تازه به رژیم غذایی خود کنید.اگر شما به طور عمده با غذاهای فرآوری شده زندگی می کنید،شروع به بهبود رژیم غذایی خود برای اولین بار نمایید.مقدار زیادی از میوه ها و سبزیجات و مایعات را با ویتامین های طبیعی به روش سنتی، برای رژیم غذایی خود انتخاب نمایید.ویتامین هایی  که شما در ابتدا به دنبال آن هستید شامل ویتامین های A,k,E,c,B هستند و این ویتامین ها شناخته شده ترین ویتامین ها برای کمک به پوست شما می باشند.

ویتامین C بسیار ویتامین مهمی است چرا که در واقع می تواند اثرات اشعه خورسید را بر پوست شما به حداقل برساند و به کاهش اثرات رادیکال های آزاد که بسیار مخرب هستند،کمک کند.کرم ویتامین C وقتی به صورت مستقیم مورد استفاده قرار می گیرد می تواند به شما کمک کند اما مطمئن شوید که این کرم شامل اسید اسکوربیک است و قادر به نفوذ به لایه های پوست و بهبود قابل ملاحظه آن از طریق کمپرس می باشد.

اگر شما یک رژیم غذایی خوب مصرف می کنید،پس شما احتمالا به هیچ گونه ویتامین A اضافی احتیاج ندارید.اگر شما دارای یک پوست خشک و پوسته پوسته هستید،پس ویتامین A می تواند به عنوان ویتامینی برای ترمیم پوست شما و تعمیر و نگهداری کلی از پوست بسیار مفید باشد.

ویتامین E به کاهش اثرات تخریب پوست توسط نور خورشید کمک می کند.همچنین می تواند وقتی که با ویتامین A ترکیب شود برای از بین بردن نشانه های چین و چروک پوست و کاهش ایجاد سرطان در سلول ها کمک کند.ویتامین B برای مقابله با درماتیتیت و حفظ آب در داخل پوست برای طبیعی و جوان جلوه دادن پوست مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین شامل خواصی است که هر پوستی را تحریک می کند.

اگر شما دارای گودی های سیاه زیر چشم هستید شما باید سطوح کافی از ویتامین E را مورد استفاده قرار دهید.و اثرات این ویتامین را در کسانی که بهبود یافته اید ببینید.اگر شما ویتامین های A,K را به شکل کرم ترکیب کرده و مصرف کنید حتی می توانید نتایج موثرتر و بیشتری را نیز ببینید.ما باید سهمیه بندی کاملی از مصرف ویتامین ها و مواد معدنی در بدن داشته باشیم تا سالم تر باقی بمانیم.شما باید در مورد مزایای همه این ویتامین ها و ترکیب آن ها در رژیم غذایی خود به صورت روزانه یادگیری را آغاز کنید تا تفاوت را بیش از پیش احساس کنید.


www.skinsite.com


این مطلب را به اشتراک بگذارید

برچسب های این مطلب: سلامت پوست زیبایی پوست

نظرات کاربران


%name%

%text%


مشکلی پیش آمده است.


آکادمی بسکتبال اندیشه پارسیان آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان آموزشگاه زبان مرکز آزمون ÖSD در تهران خرید مودم خرید مودم همراه
�?یسبوک آی تی طب توییتر آی تی طب گوگل پلاس آی تی طب اینستاگرام آی تی طب آر اس اس آی تی طب

به آی تی طب خوش آمدید. این وب سایت خدمات پزشکی ارائه نمی کند.

طراحی اپلیکیشن و طراحی وب سایت : پردو وب


کلیه حقوق متعلق به مرجع پزشکی ایران، آی تی طب می باشد.