سیب زمینی وحشی و کرم های پروژسترون

بازدید از این مطلب: 6221 | | تاریخ نگارش:سیب زمینی وحشی و کرم های پروژسترون بدون نسخه در دسترس اند و برای درمان علائم پیش از یائسگی توصیه می شوند .

سیب زمینی وحشی : اگرچه کرم های سیب زمینی وحضی وجود دارند که گفته می شود منبع پروژسترون طبیعی اند اما شامل پروژسترون نیستند و بدن نمی تواند آن را به پروژسترون تبدیل نماید .

کرم های پروژسترون : بعضی خانم ها از کرم های پروزسترون طبیعی استفاده می کنند تا پروژسترون را در سطح پایین دریافت کنند . اما مطالعات درباره اینکه کرم واقعا جذب می شود یا نه متناقض است .

نگرانی ها درباره استفاده از کرم پروژسترون 

شما بدون انجام آزمایش خون برای تعیین پروزسترون خون نمی توانید بفهمید که دقیقا چه مقدار پروژسترون را دریافت می کنید . به همین دلیل به دلایلی که در زیر آورده شده ، متخصصان درباره استفاده از کرم های پروژسترون بدون نسخه نگرانند :

  • اگر به خوبی جذب شود : درمان با پروژسترون خطراتی دارد . در بعضی خانم ها بین پروژسترون ، سردرد و لخته های خون خطرناک ، رابطه وجود دارد .به همین دلیل است که پروژسترون معمولا یک هورمون تجویزی است و برای خانم ها مناسب نیست .
  • اگر به خوبی جذب نشود : اگر استروژن مصرف می کنید باید حتما پروژسترون هم مصرف کنید تا نگذارد استروژن باعث ایجاد سرطان رحم ( اندومتر ) در بدن شما شود . استفاده از کرم های استروژنی که به خوبی جذب نمی شوند نمی توانند شما را از خطر ابتلا به سرطان ناشی از استروژن حفظ کنند .

ترجمه شده از وبسایت: www.webmd.com


این مطلب را به اشتراک بگذارید

برچسب های این مطلب: یائسه یائسگی درمان یائسگی علایم یائسگی

نظرات کاربران


%name%

%text%


مشکلی پیش آمده است.


آکادمی بسکتبال اندیشه پارسیان آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان Holland park flower shop آموزشگاه زبان Chelsea flower delivery
�?یسبوک آی تی طب توییتر آی تی طب گوگل پلاس آی تی طب اینستاگرام آی تی طب آر اس اس آی تی طب

به آی تی طب خوش آمدید. این وب سایت خدمات پزشکی ارائه نمی کند.

طراحی اپلیکیشن و طراحی وب سایت : پردو وب


کلیه حقوق متعلق به مرجع پزشکی ایران، آی تی طب می باشد.