مروری برRadiesse یک پر کننده صورت محبوب

بازدید از این مطلب: 1787 | | تاریخ نگارش:Radiesse (که قبلا به عنوان رادیانس شناخته شده) نشان دهنده یکی از هیجان انگیز ترین پیشرفت های جهانی پرکننده های پوستی است. این محصول تنها در ده سال اخیر به بازار رسیده است اما در این زمان، در حال حاضر به طور چشمگیری به محبوبیت رسیده است.

این یک پر کننده مبتنی بر هیدروکسی لاپاتیت است که برای به حداقل رساندن ظاهر چین و چروک عمیق و چین دار و بازگرداندن پری در مناطق که در آن ذخایر چربی طبیعی تخلیه شده است. این روش در اصل برای استفاده در بیماران مبتلا به HIV توسعه داده شد، برای آنها از دست دادن چربی صورت یک مسئله جدی است، اما به زودی معلوم شد که می توان آن را به عنوان محصول آرایشی با نتایج مثبت اعمال کرد.


چگونه Radiesse استفاده می شود و آیا عوارض جانبی دارد ؟

درمان شامل تزریق زیر پوستی، و یا سطح پایین تر، از پوست در هر منطقه ای که نیاز به بهبود است می شود. مناطقی که معمولا با Radiesse  معمولا بیشتر درمان می شوند شامل چین  nasolabial، خطوط عروسک خیمه شب و پا کلاغی می شود.

از آنجا که تزریق هیدروکسی لاپاتیت به لب می تواند موجب تشکیل کیست شود، برای این استفاده توصیه نمی شود.

از آنجا که این نوع خاص از پرکننده عمیق تر از انواع دیگر تزریق می شود، مانند پرکننده بر اساس هیالورونیک اسید، می تواند در طول فرایند تزریق  همرا با درد باشد.  دکتر شما می تواند برای کمک به کاهش این درد از مقدار کمی لیدوکائین به سرنگ قبل از تزریق استفاده کند. تولید کنندگان Radiesse  نیز در یک فرمول از لیدوکائین برای این منظور استفاده می کنند.

بر خلاف پرکننده اسید هیالورونیک معمول، استفاده ازRadiesse  چند عارضه جانبی را دارد. احتمال تورم موضعی در محل تزریق است، اما به طور کامل در یک یا دو روزاز بین می رود. در موارد نادر، ممکن است یک برامدگی در زیر پوست در محل تزریق تشکیل شود.  این مورد معمولا تنها در مواقعی اتفاقی می افتد که از پرکننده اشتباه استفاده شده و یا دوز اشتباه توزیع شده باشد و یا اگر دکتر توزیع تزریق را به خوبی انجام نداده باشد. با این اتفاق، ممکن است به یک اقدام فوری برای حذف و یا اصلاح برامدگی نیاز باشد.


چه چیز آن را از پرکننده های دیگر پوستی تزریقی متفاوت می کند؟

در حالی که هیچ پرکننده ای عالی نیست ، مواد هیدروکسی لاپتت چند مزیت متمایز بیشتر از رقیبان دارد. هیدروکسی  لاپتایت ماده ای است که در دندان ها و استخوان یافت می شود و می تواند کمک به تحریک تولید کلاژن در خود بدن کند، این ماده موجب پری در پوست می شود. این چیزی است که آن را برای پر کردن چین و چروک و چین دار توانا می کند و یک ظاهر کامل تری را ایجاد می کند. مانند اسید هیالورونیک، که به طور طبیعی توسط بدن بیش از یک دوره از زمان جذب می شود.

تفاوت بین این دو این است که دوره جذب هیدروکسی لاپتیت طول می کشد ، بنابراین نتایج حاصل از درمان بسیار طولانی تر از هر پرکننده دیگری بدست می آید. اثرRadiesse ، می تواند درزمان 12-18 ماه در مقایسه با 8-12 ماه از پرکننده اسید هیالورونیک ماندگاری داشته باشد. این به این معنی است که شما در درمان نیاز به پیگیری کمتری برای حفظ ظاهرخود دارید. و از جهت که آن باعث تحریک بدن برای تولید کلاژن است به این معنی است که حجم کمتر برای رسیدن به همان مقدار از بهبود نسبت به دیگر پرکننده ها مورد نیاز است.

در حالی که Radiesse  ممکن است کمی بیشتر در $ 650 به $ 800 به ازای هر سرنگ  (درمان معمول با استفاده از یک یا دو سرنگ) هزینه داشته باشد، با این حال کمتر از پرکننده در هر تزریق مورد نیاز است و نتایج بیشتر طول می کشد ، هزینه های کلی در واقع ممکن است کمتر از پرکننده های دیگرباشد. مانند هر پرکننده، درمان با Radiesse  نیز به منظور لوازم آرایشی و بهداشتی در نظر گرفته شده است و به طور کلی تحت بسیاری از برنامه های تحت پوشش بیمه درمانی نیست.


ترجمه شده از وبسایت: www.skinsite.com


این مطلب را به اشتراک بگذارید

برچسب های این مطلب: از بین چروک صورت صورت صاف

مقالات پیشنهادی مرتبط با: مروری برRadiesse یک پر کننده صورت محبوب


پر بیننده ترین مطالب مرتبط با: مروری برRadiesse یک پر کننده صورت محبوب


نظرات کاربران


%name%

%text%


مشکلی پیش آمده است.


آکادمی بسکتبال اندیشه پارسیان آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان Holland park flower shop آموزشگاه زبان Chelsea flower delivery
�?یسبوک آی تی طب توییتر آی تی طب گوگل پلاس آی تی طب اینستاگرام آی تی طب آر اس اس آی تی طب

به آی تی طب خوش آمدید. این وب سایت خدمات پزشکی ارائه نمی کند.

طراحی اپلیکیشن و طراحی وب سایت : پردو وب


کلیه حقوق متعلق به مرجع پزشکی ایران، آی تی طب می باشد.