اسکالپترا ( پرکننده جدید )

بازدید از این مطلب: 7901 | | تاریخ نگارش:چگونه اسکالپترا از دیگر پرکننده ها متمایز است؟

 اسکالپترا(که در اروپا به عنوان پر کننده جدید به بازار عرضه شده است) یک شکل تحول آور و بنیادین از پرکننده های پوستی است. در حالی که به اندازه عناوین تجاری از قبیل رستایلین، بوتاکس، و یا پرکننده های دیگر شناخته شده نیست، اما به سرعت به دلایل خوب بودن محبوبیت  خود را بدست آورد. بر خلاف بسیاری از پرکننده ها، اثرات اسکالپترا کاملا طولانی  بوده و هیچ خطر واکنش آلرژیک برای آن وجود ندارد. این امر باعث می شود استفاده از آن بی خطر باشد و می تواند به کاهش هزینه های درمان در صورت نیاز به تکرار کمک کند.

  این محصول خاص شامل پلی-ال- لاکتیک اسید ، یک فرم ترکیبی از ماده طبیعی اسید لاکتیک است. اسید لاکتیک به متابولیسم سلولی کمک کرده و می تواند تولید کلاژن توسط بدن را ارتقا بخشد. در گذشته، پلی-ال- لاکتیک اسید در برنامه های کاربردی پزشکی به عنوان بخیه های قابل جذب، پیچ و صفحات استخوان و برای تجویز دارو استفاده می شد.

این دارو در اواخر دهه 90 کشف شد که به شکل موثر در درمان بیماران HIV و ایدزی بکار می رفت که به شدت چربی صورتشان را از دست داده بودند ، و یا به آتروفی چربی مبتلا بودند . علاوه بر اینکه استفاده از آن باعث بیشتر شناخته شدن آن شد توانست برای مقاصد آرایشی و زیبایی نیز استفاده شود، که برای درمان چین و چروک عمیق، چین، شیارها، علائم افسردگی و سایر علائم طبیعی پیری توسعه یافت


چگونه اسکالپترا استفاده می شود و عوارض جانبی آن چه هستند؟

اسکالپترا همانند سایر پرکننده ها به جای تزریق در پوست بیشتر در زیر پوست تزریق می شود. قبل از تجویز تزریق، دکتر منطقه را به با یک کرم بی حس کننده موضعی بی حس می کند. لیدوکائین نیز ممکن است به سرنگ اسکالپترا اضافه شود تا درد و ناراحتی را بیشتر کاهش دهد سپس منطقه مورد درمان مشخص شده و تزریق در یک الگو در سراسر آن منطقه انجام می شود.

بعد از تزریق، منطقه تحت درمان به آرامی ماساژ داده شده تا به توزیع مساوی اسکالپترا کمک کند  و از ایجاد برآمدگی جلوگیری کند. کل فرآیند حدود 30 دقیقه طول می کشد و تقریبا هیچ زمان وقفه ای  برای بازیابی وجود ندارد.  شما می توانید به معنای واقعی کلمه در طول ساعت ناهار خود این درمان را انجام داده و سپس بلافاصله به سر کار خود برگردید.

ممکن است مقداری قرمزی خفیف یا تورم در محل تزریق بوجود آید ، اما به طور کلی در عرض چند ساعت از بین می رود . به جز مورد ذکر شده، هیچ عوارض جانبی عمده ای در این درمان خاص وجود ندارد.


 

آیا هیچ هشداری برای بعد از درمان وجود دارد؟

تنها احتیاط واقعی برای افراد تحت درمان با اسکالپترا صبر و شکیبایی است. هر چند بلافاصله پس از تزریق پری قابل توجهی بوجود می آید ،اما  این فقط در نتیجه مقدار آب اسکالپترا است. وقتی که در عرض چند روز،  آب تبخیر شود پری اولیه ناپدید می شود. ممکن است هفته ها یا حتی ماه ها طول بکشد تا اثرات واقعی درمان پدیدار گردد، چرا که آنها در نتیجه افزایش تولید کلاژن توسط بدن ایجاد شده و این امرمی تواند زمانبر باشد. بنابراین شما نباید دلسرد شوید اگر نتایج را فورا مشاهده نکنید، صبر کنید و با خوشحالی پاداش آن را بگیرید.

 


چگونه آن را با دیگر پرکننده ها مقایسه کنید؟

چندین تفاوت قابل توجه بین اسکالپترا و دیگر پرکننده های پوستی وجود دارد. اولین و مهمترین آنها ترکیب اصلی آن است.  اسکالپترا بر خلاف دیگر پرکننده ها که از محصولات حیوانی یا گیاهی ساخته شده اند، کاملا مصنوعی بوده و در نتیجه هیچ نوع واکنش های آلرژیکی را ایجاد نمی کند که به دلیل ترکیب منحصر به فرد آن و این واقعیت است که آن با تحریک بدن برای تولید کلاژن خود، عمل می کند. اثرات اسکالپترا به مراتب نسبت به دیگر مواد طولانی ترمی باشد.

 اثرات اسکالپترا تا دو سال می تواند طول بکشد ، در مقایسه با  دیگر پرکننده ها چند ماهی بیشتر طول می کشد. به همین دلیل، هفته ها یا حتی ماه ها برای مشاهده اثر اسکالپترا زمان می برد. به دلیل نتایج ماندگار، ممکن است لازم نباشد که درمان با اسکالپترا تکرار شود، که می تواند هزینه های کلی را کاهش دهد .


ترجمه شده از وبسایت: www.skinsite.com


این مطلب را به اشتراک بگذارید

برچسب های این مطلب: Sculptra New Fill صاف کردن پوست

مقالات پیشنهادی مرتبط با: اسکالپترا ( پرکننده جدید )


پر بیننده ترین مطالب مرتبط با: اسکالپترا ( پرکننده جدید )


نظرات کاربران


%name%

%text%


مشکلی پیش آمده است.


آکادمی بسکتبال اندیشه پارسیان آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان Holland park flower shop آموزشگاه زبان Chelsea flower delivery
�?یسبوک آی تی طب توییتر آی تی طب گوگل پلاس آی تی طب اینستاگرام آی تی طب آر اس اس آی تی طب

به آی تی طب خوش آمدید. این وب سایت خدمات پزشکی ارائه نمی کند.

طراحی اپلیکیشن و طراحی وب سایت : پردو وب


کلیه حقوق متعلق به مرجع پزشکی ایران، آی تی طب می باشد.