پیگیری های پس از عمل جراحی زیبایی

بازدید از این مطلب: 1316 | | تاریخ نگارش:اگر شما عمل جراحی زیبایی یا ترمیمی داشته اید، اکنون باید با دقت  پیگیری های پس از درمان را یاد بگیرید.

دکتر شما بدون شک قبلاً دستورالعمل هایی را برای مراقبت های فوری که شما بعد از عمل جراحی زیبایی خود به آن نیاز داشته اید ارائه داده است. اما عمل جراحی زیبایی مانند دیگر جراحی ها نیست. پیگیری پس از درمان شامل یک تعهد توسط شما و پزشک شما برای حفظ ظاهر جدید شما تا هر زمانی که ممکن است می شود. پیگیری پس از درمان خاص که شما نیاز دارید به نوع عمل جراحی زیبایی که شما داشته اید، سن، شیوه زندگی و انتظارات شما بستگی دارد.

انتظار چه چیزی را پیگیری های پس از درمان دارید

این امکان وجود دارد که شما نیاز به عمل جراحی زیبایی دیگری برای تصحیح مسئله به وجود آمده ناشی از جراحی اولیه مانند پاره شدن ایمپلنت سینه، داشته باشید. اگر شما از نتایج اولیه راضی نیستید، شما همچنین ممکن است نیاز به عمل جراحی دیگری داشته باشید.

به خاطر داشته باشید که ممکن است چند هفته یا حتی چند ماه طول بکشد که شما بتوانید با دقت تصویر جدید خود را ارزیابی کنید. مطمئن شوید که زمان کافی برای التیام از عمل جراحی خود داشته اید قبل از این که نتایج را تجزیه و تحلیل کنید.

برای کمک به شما در پیگیری پس از درمان، در اینجا سؤال هایی را که باید از جراح خود بپرسید، آمده است:

  • برای چه مدت ظاهر جدید من باقی خواهد ماند؟ اگر من تزریق داشته ام، هر چند وقت یکبار باید تزریق های جدید را برای حفظ ظاهر جدید خود داشته باشم؟
  • چه وقت من باید شروع به فکر کردن در مورد هر گونه پیگیری پس از جراحی زیبایی کنم که ممکن است نیاز داشته باشم؟
  • اگر من کشیدن پوست صورت یا گردن، یا هر نوع دیگری از کشیدن صورت را انجام داده باشم، آیا نیاز است که آن را دوباره در برخی از نقاط صورت انجام دهم؟
  • چگونه این جراحی ها بیمه من را تحت تأثیر قرارمی دهند؟ آیا حق بیمه من را افزایش خواهند داد و پوشش بیمه آینده من تحت تأثیر قرار خواهد گرفت؟ چگونه این نوع عمل جراحی بیمه های بیماری های دیگر را تحت تأثیر قرارمی دهد؟

شما عمل جراحی زیبایی را انتخاب می کنید تا زندگی و ظاهر خود را بهبود بخشید. بنابراین مهم است که در مورد هر نگرانی که دارید با پزشک خود مشورت کنید.


ترجمه شده از وبسایت: www.webmd.com


این مطلب را به اشتراک بگذارید

برچسب های این مطلب: پس از عمل زیبایی پراقبت های پس از عمل زیبایی عمل زیبایی زیبایی

نظرات کاربران


%name%

%text%


مشکلی پیش آمده است.


آکادمی بسکتبال اندیشه پارسیان آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان Holland park flower shop آموزشگاه زبان Chelsea flower delivery
�?یسبوک آی تی طب توییتر آی تی طب گوگل پلاس آی تی طب اینستاگرام آی تی طب آر اس اس آی تی طب

به آی تی طب خوش آمدید. این وب سایت خدمات پزشکی ارائه نمی کند.

طراحی اپلیکیشن و طراحی وب سایت : پردو وب


کلیه حقوق متعلق به مرجع پزشکی ایران، آی تی طب می باشد.