پوشش دهی کبودی ها بعد از جراحی های زیبایی

بازدید از این مطلب: 1450 | | تاریخ نگارش:اگرچه با بوتاکس می توانید ظاهر زیبایی تری داشته باشید اما به خاطر عوارض حاصل  پس از تزریق بوتاکس کبودی ها  و ورم در محل تزریق مشاهده می شود . دست یابی به نتیجه ی دلخواه نهایی نیازمند زمان میباشد.اما شما نیازی به پوشاندن این عوارض در خانه ندارید.آرایش کردن در بهبود نقش موثری دارد . می تواند این ورم و کبودی را بپوشاند . هم رنگ کردن  قسمت قرمز شده با پوست صورت و هم چنین استفاده از ز مینه سبز رنگ جهت استتار رنگ قرمز مناسب است .

چگونه با ارایش کردن زخم را بپوشانیم و کاهش دهیم؟

روش های خانگی: استفاده از کرم پودر های مایع بسیار شایع هستند.

زمان بسیار مهم است: بلافاصله پس از تزریق از لوازم ارایشی استفاده نکنید چون می تواند باعث  عوارض بدی  شود. با پزشک خود  مشورت کنید تا بهترین نوع لوازم را به شما معرفی کند. اگر شکافی –برشی-روی پوست شما باشد باید تا بهبودی کامل بخیه ها صبر کنید سپس میتوانید استفاده کنید.

لوازم خودرا ببینید: گاهی برخی از ارایش ها غلیظ تر از زیرسازی  عادی جهت زیبایی میباشد. اطمینان حاصل کنید که این مواد ایجاد الرژی کمتری کنند تا خطرناک نباشند.

هرشب ارایش خودرا پاک کنید.

برخی زیر سازی ها نیاز به پاک سازی ویژه ای  دارند.

مطمئن شوید که بهترین روش پاکسازی را انتخاب کرده اید. پاکسازی مرتب نیز هر شب  باید بخشی از برنامه ی شما باشد که زمانی که ارایش غلیظ تر است این امر وجوب بیشتری دارد.


ترجمه شده از وبسایت: www.webmd.com


این مطلب را به اشتراک بگذارید

برچسب های این مطلب: کبودی پس از عمل جراحی زیبایی جراحی زیبایی عمل زیبایی زیبایی

نظرات کاربران


%name%

%text%


مشکلی پیش آمده است.


آکادمی بسکتبال اندیشه پارسیان آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان Holland park flower shop آموزشگاه زبان Chelsea flower delivery
�?یسبوک آی تی طب توییتر آی تی طب گوگل پلاس آی تی طب اینستاگرام آی تی طب آر اس اس آی تی طب

به آی تی طب خوش آمدید. این وب سایت خدمات پزشکی ارائه نمی کند.

طراحی اپلیکیشن و طراحی وب سایت : پردو وب


کلیه حقوق متعلق به مرجع پزشکی ایران، آی تی طب می باشد.