برطرف کننده های چین و چروک صورت

بازدید از این مطلب: 2503 | | تاریخ نگارش:کلاژن و دیگر برطرف کننده ها به پوست ظاهری حجیم و نرم می دهد. اگرچه که کلاژن بهترین برطرف کننده چین و چروک شناخته شده است. با این حال جایگزین های دیگر برای حجم دادن به پوست موجود است مثل چربی موجود در بدن و مواد مصنوعی . حال نگاهی به چگونگی عملکرد کلاژن و دیگر برطرف کننده ها بیاندازید.

کلاژن چیست؟

کلاژن بخش مهمی از ساختار پوست است . کلاژن شبکه ای از فیبر را تشکبیل می دهد که مانند یک چهارچوب عمل می کند . در پوست جوان چهارچوب کلاژن سالم است و پوست حالت کششی و رطوبت موجود در آن را حفظ می کند. در طول زمان که ساختار پوست ضعیف می گردد و پوست خاصیت کششی خود را از دست می دهد. هرچه کلاژن سازی کمتر می شود پوست شفافیت خود را از دست می دهد. خندیدن و اخم کردن و نیمه باز نگاه کردن راه های استفاده از ماهیچه ها ی صورت است. این اعمال طبیعی اند اما به  کلاژن صورت فشار وارد می کنند. در طول زمان فشار ها بیشتر شده و خطوط و چروک صورت پدیدار می شوند.


آیا می توان از کرم کلاژن برای از بین بردن چین و چروک ها استفاده کرد؟

کرم های کلاژن فقط بر سطح پوست تاثیرگذارند و مانند دیگر مرطوب کننده ها فرآیند از دست رفتن رطوبت پوست را آهسته می کنند و پوست را نرم و مرطوب نگاه می دارند. یک مرطوب کننده با یا بدون کلاژن به منافذ پوست نفوذ نمیکند و جذب نمی شود. هیچ مرطوب کننده ای روند از بین رفتن کلاژن را بی اثر نمی کند و مانع پدیدار شدن پین و چروک نمی گردد.


آیا تزریق کلاژن با چین و چروک مبارزه می کند؟

تزریق کلاژن ، کلاژن سازی پوست را تقویت میکند. با تکمیل سازی کلاژن پوست تزریق کلاژن به صاف شدن خطوط صورت و برخی زخم ها کمک میکند. زیبایی طبیعی پوست شما همگام با حفاظت از ساختار پوست به دست می آید. این محصولات را می توان از گاو یا سلول های انسان به دست آورد.

تزریق کلاژن شامل برندهای زیر میباشد: بلافیل و فیبرل


آیا برطرف کننده های چین و چروک قابل تزریق دیگری وجود دارد؟

بله . شامل :

بوتولینیوم توکسین برطرف کننده چین و چروک نیست بلکه این ماده به ماهیچه های صورت تزریق می شود تا خطوط و چروک های صورت را تحریک کند. این ماده خط ابرو و شیارهای موجود در پیشانی را برطرف می سازد.

کلسیم هیدروکسید لپاتیت برطرف کننده نیمه دائمی است که به صورت ژل نگهداری میشود و به منظور افزایش بافت نرم به کار برده می شود. این یک محرک کلاژن برای اصلاح سطح پوست و همچنین تحریک کلاژن خود پوست و ماندگاری بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.

چربی گرفته شده از ران و شکم قابل تزریق می باشد . هیچ گونه خطر آلرژی زایی ندارد و بیشتر مردم نتایج نیمه دائمی آن را تجربه کرده اند و فواید بیشتری را دارا می باشد.

هیالونوریک اسید جایگزینی است که معمولا فضای خالی بین کلاژن و فیبرهای پوست را پر می کند. خطر عفونی ندارد اما شما باید به منظور دریافت نتایج طولانی تر چندیدن بار این درمان را تکرار کنید. هیالونوریک اسید آب را جذب و نگاه داشته و به ماندگاری مواد تزریق شده کمک می کند.. برخی از هیالونوریک اسید ها غلیظ ترند و حجم را افزایش می دهند. برخی دیگر نرم تر و رقیق ترند که به جریان مداوم کمک می کنند. ژودرم مدت طولانی می ماند و با صدمه کمتر به صورت بیش از 12 ماه اثر ماندگاری دارند.

پلی لاکتیک اسید برطرف کننده قابل تزریقی است که به منظور جا به جایی چربی صورت به کار گرفته می شود . این پلی مر مصنوعی سالهاست که برای بخیه های غیرقابل تجزیه و پیچ استخوان ها مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول کلاژن خود بدن را برای بافت بهتر و ماندگاری بیشتر نتایج تحریک می کند.

پلی متیل  متاکریلات ذرات پلاستیکی نرم و دایره شکلی هستند که جذب بدن نمی شوند . این ذرات در منابع طبیعی برای افزایش حجم به کار گرفته می شوند. کلاژن این ذرات مصنوعی از گاو ها به دست می آید و برای نواحی مثل بینی و لب کاربرد دارد.


از کجا بدانم که برای برطرف کننده های چین و چروک آماده ام؟

قبل از تزریق برطرف کننده ها راجع به اهداف خود با پزشک خود گفتگو نمایید . از داروهای مصنوعی و مکان در مان و نتایج مورد نظر خود صحبت کنید. تزریق برای خطوط و زخم های خاص مناسب نیستند . شرایط دارویی خاص نیز شرایط تزریق را نامناسب می کنند . انتظارات واقعی از نتایج احتمالی بسیار مهم است.مثلا در طول یک دوره درمان شاید تمامی خطوط از بین نرود. همچنین درباره نقاطی که میخواهید تزریق انجام گیرد و تعداد دفعاتی که قصد دارید این عمل را تکرار کنید و هزینه آن صحبت کنید . توجه داسته باشید که شرکت بیمه هیچ هزینه ای را برای انجام عمل های زیبایی نمی پردازد . پس از آگاهی نسبت به هزینه پرداختی اطمینان حاصل کنید.


انتظارات من از تزریق برطرف کننده ها چیست؟

اگر شما وپزشکتان به این نتیجه رسیدید که اعمال تزریق برای شما مناسب است ، پزشک شما قبل از تزریق یک تست پوست از قسمت بالایی بازو انجام دهد تا از میزان حساسیت شما به مواد برطرف کننده مطمئن شود.شما نیز باید برای چهار هفته از این قسمت به خوبی مراقبت کنید. بیشتر آزمایشات زنان و مردان نشان داده است که آزمایش پوست هیچ گونه عکس العملی نسبت به تزریق نداشته و می توان به تزریقات ادامه داد. هنگامی که برای انجام تزریق برطرف کننده ها آماده می شوید قسمت مورد نظر با بی حسی موضعی بی حس  می گردد. کبودی و ورم و التهاب در چنین نواحی ممکن است.

بسته به جایگزین های تزریق شده این احتمال می رود که شما به تزریقات متعدد دیگری برای ماندگاری تاثیر برطرف کننده ها نیاز داشته باشید.


چه تعداد تزریق برطرف کننده چین و چروک مورد نیاز است؟

درست همانند کلاژن های طبیعی کلاژن جایگزین شده نیز شروع به از دست دادن فرم خود می کند. این بدان معناست که این کلاژن ها بالاخره از بین می روند. درمان برطرف کننده نیازمند کلاژن از 2 تا 4 بار در سال است تا اثر لطافت ان باقی بماند.

هیالونوریک اسید های نرم تر مانند استیلن و ژودرم از سه ماه تا نه ماه یا بیشتر بسته به نوع محصول و محل تزریق باقی می مانند. دیگر برطرف کننده ها ماندگاری بیشتری دارند:

  • حجم دهنده ژودرم و پرلان تا یک سال یا بیشتر
  • اسکولپترا بیش از دو سال
  • بلافیل از جمله برطرف کننده های دائمی است.

ترجمه شده از وبسایت: www.webmd.com


این مطلب را به اشتراک بگذارید

برچسب های این مطلب: از بین بردن چین و چروک صورت زیبایی صورت جراحی زیبایی زیبایی

نظرات کاربران


%name%

%text%


مشکلی پیش آمده است.


آکادمی بسکتبال اندیشه پارسیان آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان آموزشگاه زبان مرکز آزمون ÖSD در تهران خرید مودم خرید مودم همراه
�?یسبوک آی تی طب توییتر آی تی طب گوگل پلاس آی تی طب اینستاگرام آی تی طب آر اس اس آی تی طب

به آی تی طب خوش آمدید. این وب سایت خدمات پزشکی ارائه نمی کند.

طراحی اپلیکیشن و طراحی وب سایت : پردو وب


کلیه حقوق متعلق به مرجع پزشکی ایران، آی تی طب می باشد.