تراکم شیر در سینه - ارزیابی و درمان

بازدید از این مطلب: 2871 | | تاریخ نگارش:ارزیابی

هیج ارزیابی یا تستی برای تشخیص تراکم شیر در سینه لازم نیست. اگر دکتر شما به عفونت سینه (ماستیت) شک کند, شما با آنتی بیوتیک ها درمان خواهید شد.

مرور درمان

تراکم شیر در سینه مشکل متداولی بعد از تولد و طی تغذیه با شیر مادر است. شما می توانید از آن پیشگیری کنید و آن را در خانه درمان کنید. شما نیاز ندارید به دکتر مراجعه کنید مگر اینکه علائم عفونت سینه (ماستیت) دیده شود که در این صورت ممکن است نیاز به درمان با آنتی بیوتیک ها داشته باشد.

اگر شما نمی خواهید شیر مادر به کودک بدهید, هیچ داروی ایمنی برای خشک کردن شیر سینه های شما و پیشگیری از تراکم شیر زیاد در سینه در دسترس نیست.

شما می توانید از اقدامات خود مراقبتی برای کمک به پیشگیری یا رهایی از تراکم شیر در سینه استفاده کنید.

  • اگر شما شیر مادر می دهید- خود مراقبتی متمرکز بر افزایش جریان شیر به خارج از سینه های شما است. شما این کار را با تغذیه های شیر مادر مکرر انجام می دهید و مطمئن می شوید که کودک شما به خوبی سینه را نگه داشته است. شما می توانید در 12 تا 24 ساعت انتظار رهایی از علائم را داشته باشید. و ناراحتی باید در چند روز برطرف شود.
  • اگر شما شیر مادر نمی دهید تراکم شیر در سینه زمانی که سینه های شما تولید شیر را متوقف کند برطرف خواهد شد. درد و ناراحتی باید در 1 تا 5 روز برطرف شود. ممکن است درمان خانگی برای رهایی از علائم مفید باشد.

ترجمه شده از وبسایت: www.webmd.com


این مطلب را به اشتراک بگذارید

برچسب های این مطلب:

پر بیننده ترین مطالب مرتبط با: تراکم شیر در سینه - ارزیابی و درمان


نظرات کاربران


%name%

%text%


مشکلی پیش آمده است.


آکادمی بسکتبال اندیشه پارسیان آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان Holland park flower shop آموزشگاه زبان Chelsea flower delivery
�?یسبوک آی تی طب توییتر آی تی طب گوگل پلاس آی تی طب اینستاگرام آی تی طب آر اس اس آی تی طب

به آی تی طب خوش آمدید. این وب سایت خدمات پزشکی ارائه نمی کند.

طراحی اپلیکیشن و طراحی وب سایت : پردو وب


کلیه حقوق متعلق به مرجع پزشکی ایران، آی تی طب می باشد.