تغذیه از شیر مادر- پمپ کردن و نگهداری

بازدید از این مطلب: 2435 | | تاریخ نگارش:پمپ کردن و نگه داری شیر شما به شما امکان می دهد که در حالیکه سر کارتان می روید یا در زمانهایی که دور از کودک خود هستید به دادن شیر خود به نوزاد ادامه دهید. بهتر است که برنامه ای برای زمانی داشته باشید که شما باید پمپ کنید, بهترین پمپ سینه را برای خود انتخاب کنید, و بدانید که چطور شیر را به صورت ایمن نگه دارید. این ها به شما کمک می کند که برای موفقیت شیر دهی طولانی مدت خود و کودکتان را آماده کنید.

  • از قبل برنامه ریزی کنید تا در محل کار شیر بدهید. برنامه ریزی می تواند به شما کمک کند که جزئیات را مشخص کنید مثلا اینکه کجا شیر را پمپ کنید و چه موقع باید پمپ کنید. پمپ منظم تضمین خواهد کرد که سینه های شما شیر کافی تولید می کند و سینه های شما را از متراکم شدن بیش از حد و ناراحتی باز می دارد.
  • پمپ سینه را انتخاب کنید. انواع بسیاری پمپ سینه وجود دارد که شما می توانید بخرید. شما باید درباره نوعی که برای تعداد دفعاتی که شما استفاده خواهید کرد مناسب است فکر کنید.
  • شیر سینه را به صورت مناسب نگه دارید. کنید. شیر سینه ذخیره شده بهترین چیز برای شیر مادر تازه است. اما شما باید بدانید که چطور به صورت ایمن شیر سینه را برای ذخیره آماده کنید و چه مدت می توانید آن را نگه دارید.

پمپ کردن و ذخیره شیر شما

اگر شما اغلب به نوزاد خود شیر سینه دوشیده می دهید, ذخیره شیر شما ممکن است کاهش پیدا کند. این به خاطر این است که بدن پرولاکتین کمتری از زمانی که شما نوزاد را با سینه تغذیه می کنید آزاد می کند. برای کمک به حفظ ذخیره شیر زمانی که شما متداولا شیر را می دوشید:

  • نوزاد خود را هر زمان که ممکن است با سینه شیر بدهید. برای مثال, اگر کار می کنید متداولا قبل از رفتن به سر کار در صبح, در بعد از ظهر و در کل آخر هفته شیر بدهید.
  • برنامه پمپ کردن را منظم نگه دارید. سعی نکنید که وعده از دست رفته را با پمپ طولانی تر در وعده بعدی جبران کنید. این می تواند منجر به تراکم شیر در سینه و تولید شیر کاهش یافته شود.
  • از پمپ الکتریکی دوتایی استفاده کنید که شیر را از هر دو سینه در یک زمان می دوشد.
  • با مشاور شیر دهی درباره مدیریت کاهش تولید شیر صحبت کنید.

ترجمه شده از وبسایت: www.webmd.com


این مطلب را به اشتراک بگذارید

برچسب های این مطلب:

پر بیننده ترین مطالب مرتبط با: تغذیه از شیر مادر- پمپ کردن و نگهداری


نظرات کاربران


%name%

%text%


مشکلی پیش آمده است.


آکادمی بسکتبال اندیشه پارسیان آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان Holland park flower shop آموزشگاه زبان Chelsea flower delivery
�?یسبوک آی تی طب توییتر آی تی طب گوگل پلاس آی تی طب اینستاگرام آی تی طب آر اس اس آی تی طب

به آی تی طب خوش آمدید. این وب سایت خدمات پزشکی ارائه نمی کند.

طراحی اپلیکیشن و طراحی وب سایت : پردو وب


کلیه حقوق متعلق به مرجع پزشکی ایران، آی تی طب می باشد.