راهنمای خرید صندلی های گهواره ای

بازدید از این مطلب: 7247 | | تاریخ نگارش:در نیمه شب, زمانی که کودک شما آرام نمی شود, صندلی گهواره ای می تواند بسیار کمک کننده باشد. حرکت آرام باعث می شود که کودک از حال گریه به آرامش برای خواب برسد. و فکر کنید که چقدر خوب است که لازم نیست خودتان سه صبح کودک را بغل کرده و تکان دهید.
اما صندلی گهواره ای مزیت های بیشتری از آرام کردن کودک برای خوابیدن دارند. برای تغذیه های نیم شب عالی خواهند بود و نهایتا مکان آرام بخشی برای زمان قصه گفتن می شوند. می توان گفت صندلی گهواره ای ضرورت نیست اما برای آنهایی که بودجه و فضای آن را دارند, داشتن آن خوب است.

انتخاب های اصلی شما

صندلی های گهواره ای: به هر صندلی که در جهت جلو و عقب حرکت می کند گفته می شود. آنها در انواع مدل ها از صندلی های گهواره ای چوبی تا صندلی های راحتی کوسن دار وجود دارند.

گلایدرها: بیشتر گلایدرهای شیب دار و طراحی شده برای نگهداری از کودک هستند. حرکت آرام آنها نیاز به تلاش کمی دارد و می تواند به اندازه صندلی های گهواره ای آرامش بخش باشد.

راهنمایی کلی

بسته به نظر خود به دنبال حرکت جلو و عقب یا گهواره ای خوب باشید. به صورت کلی, یک حرکت آرام با تاب زیاد آرام بخش تر از حرکت تند و کوتاه است. تست کنید که صندلی زمانی که در حرکت است چقدر صدا تولید می کند به خاطر اینکه صندلی پر سرو صدا زمانی که شما سعی دارید کودک را بخوابانید تاثیر عکس دارد.

ویژگی هایی که باید به دنبال آنها باشید

  • صندلی بزرگ. استفاده از صندلی را در مراحل رشدی بعدی کودک زمانی که در بغل شما نشسته است و برایش قصه می خوانید در نظر داشته باشید.
  • وضعیت مناسب سر. مطمئن شوید که جای سر راحت و به اندازه کافی بالا هست که سر شما را ساپورت کند- چیزی که موقع شیر دادن نیمه شب در حالیکه خواب آلود هستید ارزش آن را درک می کنید.
  • جای پای قابل تنظیم. اگر صندلی شما جای پا نداشته باشد, یک چارپایه می تواند مشکل شما را حل کند اما شما باید وضعیت پای خود را طوری تنظیم کنید که احساس راحتی کنید.
  • قابل تمیز شدن. هر چیزی که مربوط به نگهداری از کودک می باشد کثیف می شود بنابراین از پارچه هایی که نمی تواند تمیز شود اجتناب کنید. پوشش های قابل شستشو گزینه خوبی هستند.

ملاحظات سنی

یک صندلی گهواره ای برای مرحله تغذیه با بطری و نگهداری از کودک عالی است اما مفید بودن آن به همان جا ختم نمی شود و می تواند به آرام کردن شبانه او در هر سنی کمک کند و به عنوان صندلی محبوب برای زمان داستان خواندن باشد.

ملاحظات سبک زندگی

فضا. گلایدرها به خصوص می توانند بزرگ باشند بنابراین صندلی های گهواره ای ساده تر یک گزینه بهتر برای محدودیت فضایی هستند. به هر حال مطمئن شوید که قبل از اینکه خریداری کنید جای آن را اندازه بگیرید.

وسایل فرعی

چارپایه. شما باید بتوانید به صورت راحت در حالیکه پاهایتان روی زمین است روی صندلی بنشینید, ولی گاها چهارپایه ها به شما کمک می کنند که وضعیت راحت تری برای کاهش درد کمر پیدا کنید.

کیف تجهیزات. نوعی نگهدارنده وسایل که روی صندلی شما نصب می شود به شما کمک می کند که احتیاجی به بلند شدن وسط آرام کردن کودک نداشته باشید. از این ها برای نگهداری لباس های اضافی و پستانک ها استفاده کنید و حتی یک بطری آب یا مجله برای خودتان آنجا قرار دهید.


این مطلب را به اشتراک بگذارید

برچسب های این مطلب: وسایل کودک لوازم کودک

نظرات کاربران


%name%

%text%


مشکلی پیش آمده است.


آکادمی بسکتبال اندیشه پارسیان آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان Holland park flower shop آموزشگاه زبان Chelsea flower delivery
�?یسبوک آی تی طب توییتر آی تی طب گوگل پلاس آی تی طب اینستاگرام آی تی طب آر اس اس آی تی طب

به آی تی طب خوش آمدید. این وب سایت خدمات پزشکی ارائه نمی کند.

طراحی اپلیکیشن و طراحی وب سایت : پردو وب


کلیه حقوق متعلق به مرجع پزشکی ایران، آی تی طب می باشد.